O NAS

Studio Complex  to pracownia projektowa posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze procesu budowlanego. Pracujemy z potrzeby tworzenia atrakcyjnej i funkcjonalnej architektury spełniającej wymagania jej użytkowników. Naszym celem jest świadczenie usług najwyższej jakości w zakresie przygotowania wielobranżowej dokumentacji dla inwestycji realizowanych przez naszych Klientów.

Do każdego nowego projektu podchodzimy indywidualnie wsłuchując się uważnie w potrzeby Inwestorów. Wzajemny dialog i włączenie Klienta w proces twórczy odgrywa dla nas istotną rolę. Dzięki temu możemy w pełni poznać jego oczekiwania i określić estetykę, w której czuje się dobrze.

Wszystkie zlecenia wyceniamy indywidualnie na podstawie dokładnej analizy i określonego zakresu.

Studio Complex stanowi część Grupy Budowlanej Complex świadczącej usługi z zakresu budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego, wielorodzinnego, usługowego, biurowego, użyteczności publicznej i przemysłowej. Uczestniczymy w realizacjach inwestycji jako firma projektowa, budowlana, generalny wykonawca, jak również deweloper i inwestor. Te doświadczenia pozwalają nam uzyskać szerokie spojrzenie od strony każdego uczestnika procesu inwestycyjnego.